Korekta tekstu w języku polskim/niemieckim

Korekta tekstu/Textkorrektur, czyli poprawki w celu optymalizacji treści

Istniejące opisy wymagają niejednokrotnie poprawy lub aktualizacji zgodnie z zasadami SEO. Piszę teksty nasycone frazami kluczowymi, atrakcyjne dla czytelnika oraz polskich i niemieckich wyszukiwarek internetowych. Niezależnie od profilu prowadzonej działalności, należy zadbać o jakość informacji, jakie trafiają do potencjalnego Klienta. Kluczem do sukcesu jest posiadanie aktualnej i ciekawej oferty.

Specjalizacja w zakresie branży turystycznej, wiedza i doświadczenie pozwalają mi pisać wartościowe i unikalne treści. Rynek usług turystycznych cechuje duża konkurencja i wysokie wymagania Klientów. Stąd konieczność stałej aktualizacji treści reklamowych. Ponadto korekta tekstu zgodna z zasadami SEO wpływa na widoczność oferty w sieci. Zapewniam wszelkie treści turystyczne w języku polskim i niemieckim.

W skład oferty wchodzi:

  • korekta tekstu oferty turystycznej miasta/regionu
  • korekta tekstu oferty hotelowej/noclegowej
  • korekta tekstu oferty biura podróży,
  • korekta tekstu oferty uzdrowiska lub ośrodka leczniczego/rehabilitacyjnego/terapeutycznego
  • korekta tekstu oferty pielgrzymkowej
  • korekta tekstu oferty przewozów pasażerskich
Zapraszam do kontaktu
Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem