Copywriting dla pielgrzymów

Prezentacja oferty pielgrzymkowej - plany podróży, opisy obiektów sakralnych

Oferta pielgrzymkowa obejmuje miejsca święte w Polsce oraz odległe zakątki Europy i świata. Wyjazd pielgrzymkowy łączy walory turystyczne i duchowe, pozwala na chwile refleksji, a także umożliwia wartościowe spotkania. Stąd rosnące zainteresowanie pielgrzymkami w dzisiejszym zabieganym świecie.  Tworzę rzetelne informacje dla miłośników turystyki religijnej, opracowuję plany pielgrzymki i wszystkie dodatkowe opisy w zakresie oferty pielgrzymkowej.

Opisuję miejsca odwiedzane na trasie pielgrzymki, w tym obiekty sakralne. Piszę plany pielgrzymki, informacje o warunkach zakwaterowania i zasadach rezerwacji. Pielgrzymi poszukujący duchowych przeżyć, otrzymają w ten sposób pełną informację dotyczącą organizacji i rezerwacji wyjazdu. Przygotowuję wszelkie niezbędne treści, również w niemieckojęzycznej wersji. Zapewniam treści zarówno dla indywidualnych organizatorów, jak i biur podróży specjalizujących się w organizowaniu pielgrzymek. Tworzę teksty gotowe do druku i publikowane w sieci. Ponadto na życzenie Klienta poprawiam istniejący opis w celu aktualizacji lub optymalizacji treści. 

W skład usługi wchodzi:

  • treść na strony internetowe w języku polskim/niemieckim
  • tekst do druku w języku polskim niemieckim
  • opis miejsc i obiektów sakralnych
  • oferta domu pielgrzyma
  • opis spotkań, dni skupienia, uroczystości i rocznic religijnych
  • opis warunków zakwaterowania i wyżywienia
  • dokumenty i regulaminy związane z wyjazdem

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem