Copywriting dla przewozów pasażerskich

Teksty wskazujące, jak szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu

Usługi pasażerskie cieszą się rosnącą popularnością. Podróżni coraz częściej rezygnują z przejazdu własnym samochodem, a w zamian korzystają z dostępnych środków transportu. Bogata oferta usług przewozowych pozwala wybrać idealne rozwiązanie. Trafny tekst pozwoli wyróżnić ofertę spośród wielu innych propozycji dostępnych na rynku przewozowym. 

Zapewniam treści reklamowe w języku polskim i niemieckim. Oferuję teksty na strony www oraz materiały przeznaczone do druku. Opracowane teksty prezentują standardy realizacji zleceń, podkreślają komfort i bezpieczeństwo, informują o kosztach i zachęcają do rezerwacji. Piszę teksty zarówno dla indywidualnych przewoźników, jak i posiadaczy rozbudowanej floty, podróżujących lokalnie i po świecie. Tworzę treści pozycjonujące, atrakcyjne dla polskich i niemieckich wyszukiwarek internetowych. Na życzenie Klienta powstają SEO-teksty, czyli treści nasycone frazami kluczowymi.

W zakresie usługi opisuję w języku polskim/niemieckim:

  • kompleksowe oferty przewoźników prywatnych i firm
  • transfery na lotniska
  • transfery do hoteli
  • przewozy uczestników wycieczek, pielgrzymek, spotkań integracyjnych i szkoleń
  • wynajem autokarów, samochodów i innych pojazdów,
  • usługi taksówkarskie
  • przewozy pracownicze

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem