Copywriting dla uzdrowisk/ośrodków leczniczych

Oferty ośrodków leczniczych, przywracających zdrowie i równowagę

Zainteresowanie ofertą polskich uzdrowisk i obiektów o profilu leczniczym stale wzrasta. Również zagraniczni goście doceniają ich malownicze położenie, komfortowe warunki i szeroki zakres zabiegów. Szczególnie kuracjusze z Niemiec wymieniają zalety polskich uzdrowisk i sanatoriów – łatwy dostęp i szybki przejazd, wysoki poziom usług i rozsądną cenę. Posiadamy obecnie aż 44 miejscowości o statusie uzdrowiska, stale powstają nowoczesne ośrodki medyczne, położone na terenie całego kraju. Zapewniam teksty wskazujące zalety prozdrowotnego pobytu.

Oferuję treści w języku polskim i niemieckim na strony internetowe oraz do przewodników. W fachowy sposób opisuję dostępne zabiegi i kuracje lecznicze, często oparte na naturalnych surowcach. Potrafię wyróżnić ofertę wartościowym tekstem - dostarczam treści reklamujące uzdrowiska, ośrodki o profilu medycznym, terapeutycznym, rehabilitacyjnym i relaksacyjnym. Oferuję wartościowe opisy miejsc i usług, gotowe do prezentacji na stronach internetowych. Na życzenie klienta tworzę SEO-teksty, atrakcyjne dla polskich i niemieckich wyszukiwarek internetowych. Nie maleje również zainteresowanie tradycyjną reklamą w formie drukowanej. Piszę praktyczne treści publikowane w folderach, ulotkach i przewodnikach.

W skład oferty wchodzi:

  • treść na strony internetowe w języku polskim/niemieckim
  • materiały do druku w języku polskim/niemieckim
  • opis oferty uzdrowiskowej
  • opis oferty sanatorium
  • opis oferty ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego
  • opis oferty ośrodka terapeutycznego
  • opis zajęć i warsztatów np. jogi
  • opis turnusów leczniczych
  • opis pakietów leczniczych i rehabilitacyjnych
  • formularze i regulaminy

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem