Copywriting dla hoteli

Teksty, które tworzą wizerunek marki

Pod względem turystycznym Polska zalicza się do 20 najczęściej odwiedzanych krajów świata. Zagraniczni goście cenią przede wszystkim wysoką jakość i rozsądną cenę polskich usług turystycznych. Szczególnie podróżni z Niemiec korzystają z bogatej oferty polskich obiektów noclegowych, zapewniając im obłożenie w sezonie i poza sezonem. Wartościowa treść oferty hotelowej zapewnia dostęp do nieograniczonej liczby odbiorców i sprzedaż 24 h, 7 dni w tygodniu.

Turyści przykładają ogromną wagę do wypoczynku w trakcie urlopu, a po dniu pełnym wrażeń pragną komfortu w miejscu noclegu. Warto więc zadbać o odpowiedni tekst oferty, który będzie nie tylko skuteczną reklamą, ale też zaproszeniem i prostą drogą do rezerwacji terminu. W przypadku zagranicznych gości, rzetelna informacja pozwoli uniknąć trudności komunikacyjnych na etapie prezentacji oferty, rezerwacji i samego pobytu. Dostarczam wartościowe treści w języku polskim i niemieckim. Piszę teksty z zachowaniem zasad SEO, co zwiększa widoczność oferty w sieci. Oferuję między innymi tekst wizytówki obiektu, przeznaczony do publikacji w portalach turystycznych. Wizytówkę przesyłam dodatkowo w ciekawej formie graficznej, gotową do druku. Na życzenie Klienta poprawiam i aktualizuję istniejący opis oferty turystycznej.

W skład oferty wchodzi:

  • treść na stronę hotelu w języku polskim/niemieckim
  • skrócona prezentacja oferty w formie wizytówki obiektu
  • wpisy i artykuły na temat obiektu noclegowego
  • opis miejscowości wypoczynkowej
  • opis warunków zakwaterowania i wyżywienia
  • opis atrakcji turystycznych
  • opis warunków rezerwacji i płatności
  • formularze i regulaminy hotelowe

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem