Copywriting dla miasta i regionu

Obrazowe opisy atrakcji turystycznych miasta i regionu

Profesjonalna oferta turystyczna to niewątpliwie najlepsza wizytówka miasta. Zwłaszcza, że turystyka miejska zyskuje licznych zwolenników. Wielogodzinne spacery, muzea, galerie i wieczorne spotkania na miejskich placach -  to atrakcje dostępne miłośnikom wypoczynku w mieście. Nieodłączną częścią miejskich wypraw jest tekst. Opisy atrakcji  turystycznych oraz praktyczne wskazówki towarzyszą turystom w każdej podróży. Teksty turystyczne są tym samym najlepszą formą promocji miasta i regionu.

Oferuję bogate treści również w języku niemieckim, prezentowane na stronach internetowych, blogach podróżniczych i w portalach turystycznych. Dzięki wnikliwej analizie materiałów, bogatej terminologii, wiedzy historycznej i doświadczeniu, tworzę oryginalne opisy zakątków turystycznych. Ponadto dbam o odpowiednią widoczność oferty w sieci - stosuję zasady SEO, piszę unikalne teksty, nienaganne językowo, atrakcyjne dla czytelnika i wyszukiwarek internetowych. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się materiały drukowane, w tym tradycyjne przewodniki, informatory, foldery i ulotki. Zapewniam starannie opracowane teksty - rozmaite opisy miejsc, wydarzeń, a także usług turystycznych. 

W skład oferty wchodzi:

  • treść na strony internetowe w języku polskim/niemieckim
  • tekst przeznaczony do druku
  • opis zabytków, miejsc i wydarzeń historycznych
  • opis wydarzeń kulturalnych
  • opis szlaków turystycznych, przyrodniczych i edukacyjnych
  • informacje o usługach turystycznych
  • harmonogramy, formularze i regulaminy

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem