Tłumaczenia turystyczne dla przewozów pasażerskich

Praktyczne treści ofert przewozów pasażerskich w języku niemieckim

Bogata oferta przewozów pasażerskich w Polsce obejmuje przejazdy międzynarodowe, krajowe i lokalne. Wśród zagranicznych gości wyróżniają się Niemcy - oficjalne dane wskazują, że liczba niemieckich turystów, odwiedzających w ciągu roku Polskę wynosi aż 8 mln. Ponadto podróżni z Niemiec przyjeżdżają do Polski również służbowo. Niezależnie od celu podróży, kluczowe znaczenie ma odpowiedni transport, zapewniający oszczędność czasu, komfort i spokój.

Odpowiednio opracowany tekst w języku niemieckim pozwoli uniknąć trudności komunikacyjnych w trakcie realizacji usługi przewozowej. Niemieckojęzyczny klient otrzymuje czytelny opis usług. Potrafię wyróżnić ofertę wśród innych dostępnych na rynku za pomocą wartościowego tekstu. Tłumaczę oferty indywidualnych przewoźników, a także posiadaczy rozbudowanej floty, podróżujących lokalnie i po świecie. Zapewniam treści pozycjonujące, atrakcyjne dla wyszukiwarek internetowych. Tłumaczę krótkie ogłoszenia, a także rozbudowane i szczegółowe treści. Wykonuję między innymi tłumaczenia stron internetowych dla przewoźników.

W skład oferty wchodzi:

  • tłumaczenie treści na strony internetowe
  • tłumaczenie materiałów do druku
  • tłumaczenie oferty transferu na lotniska
  • tłumaczenie oferty transferu do hoteli
  • tłumaczenie oferty przewozowej w zakresie wycieczek, pielgrzymek, spotkań integracyjnych i szkoleń
  • tłumaczenie oferty wynajmu autokarów i samochodów i innych pojazdów
  • tłumaczenie oferty usług taksówkarskich
  • tłumaczenie oferty przewozów pracowniczych

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem