Tłumaczenia turystyczne dla biur podróży

Teksty angażujące uwagę i zainteresowanie czytelnika

Mieszkańcy Niemiec słyną z zamiłowania do podróżowania. Celem urlopowych wyjazdów są często polskie kurorty turystyczne. Według Polskiej Organizacji Turystycznej, w trakcie długoterminowych pobytów, Niemcy najchętniej odwiedzają Pomorze, województwo lubuskie, Śląsk, Warmię i Mazury, a w trakcie krótkich podróży wybierają duże miasta. Wykonuję wartościowe tłumaczenia dla biur podróży, które swoje usługi kierują również do niemieckojęzycznych turystów. 

Znajomość rynku turystycznego pozwala mi tworzyć wartościowe treści. Zlecenia realizuję w oparciu o SEO - na życzenie Klienta stosuję w niemieckim tekście frazy kluczowe, które korzystnie wpłyną na pozycjonowanie oferty w sieci. Tłumaczę ponadto tradycyjne teksty do druku w postaci ulotek, folderów i katalogów. W swojej pracy uwzględniam specyficzne potrzeby rozmaitych grup odbiorców. Z powodzeniem wykonuję tłumaczenia dla małych biur turystycznych organizujących lokalne wycieczki, jak i organizatorów wyprawy w odległe zakątki świata.

 W skład oferty wchodzi:

  • tłumaczenie strony www biura podróży
  • tłumaczenie oferty w pigułce – tekst reklamowy
  • tłumaczenie programu wycieczki
  • tłumaczenie informacji o miejscowościach turystycznych
  • tłumaczenie informacji o obiektach turystycznych
  • tłumaczenie informacji o zasadach rezerwacji i płatności
  • tłumaczenie harmonogramów, formularzy i regulaminów

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem