Tłumaczenia turystyczne dla uzdrowisk

Treści na temat prozdrowotnego pobytu i przebiegu kuracji

Zainteresowanie zagranicznych kuracjuszy wypoczynkiem w Polsce corocznie wzrasta, a turystyka medyczna stała się w ostatnich latach nowym trendem. Szczególnie Niemcy wybierają polskie usługi ze względu na ich wysoką jakość, korzystną cenę, a także niewielką odległość od niemieckiej granicy. Warto zadbać o reklamę czytelną również dla niemieckojęzycznych gości, poszukujących możliwości leczenia, rehabilitacji lub po prostu relaksu i odpoczynku.

Tłumaczę wszelkie oferty dotyczące prozdrowotnego pobytu, w tym opisy zabiegów i kuracji opartych na naturalnych surowcach uzdrowiskowych. Zapewniam wartościowe i praktyczne teksty gotowe do prezentacji na stronach internetowych. Oferuję SEO-tłumaczenia uwzględniające frazy kluczowe. Wykonuję ponadto przekład treści przeznaczonych do druku. W tym zakresie tłumaczę rozmaite teksty publikowane w folderach, ulotkach, przewodnikach, ogłoszeniach i artykułach prasowych. W czytelny sposób prezentuję wszelkie informacje, niezbędne kuracjuszom na etapie planowania, przyjazdu i samego pobytu. 

W skład oferty wchodzi:

  • tłumaczenie treści na strony internetowe
  • tłumaczenie materiałów do druku
  • tłumaczenie oferty uzdrowiska
  • tłumaczenie oferty sanatorium
  • tłumaczenie oferty ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego
  • tłumaczenie oferty ośrodka terapeutycznego
  • tłumaczenie oferty zajęć i warsztatów np. jogi
  • tłumaczenie opisu turnusów leczniczych
  • tłumaczenie opisu pakietów leczniczych i rehabilitacyjnych
  • tłumaczenie formularzy i regulaminów

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem