Tłumaczenia turystyczne dla miasta/regionu

Informacja turystyczna w języku niemieckim

Polskie kurorty, a także małe zaciszne miejscowości zapewniają doskonałe warunki urlopowego wypoczynku. Rozbudowana baza noclegowa, atrakcje turystyczne, miejsca historyczne i szlaki przyrodnicze - bogata oferta przyciąga gości z rozmaitych stron. Stąd konieczność stworzenia informacji turystycznej dla wszystkich odwiedzających, również zagranicznych gości. Oferuję tłumaczenia prezentujące bogactwo kulturowe zakątków odwiedzanych przez turystów.

Wśród zagranicznych gości, to właśnie turyści z Niemiec najliczniej odwiedzają polskie ośrodki turystyczne. Dostarczam profesjonalne teksty na strony www, w tym SEO-tłumaczenia. Ponadto tłumaczę materiały do druku w formie przewodników, ulotek i artykułów. Napisanie tekstu poprzedza wnikliwa analiza dostępnych materiałów. W swojej pracy stosuję specjalistyczną terminologię z zakresu historii, architektury, sztuki i wielu innych dziedzin. Niemieckojęzyczna informacja w dokonały sposób uzupełni polską treść na stronie internetowej lub w przewodniku drukowanym.

W skład oferty wchodzi:

  • tłumaczenie treści na strony internetowe
  • tłumaczenie materiałów do druku
  • tłumaczenie opisu miejscowości turystycznej
  • tłumaczenie informacji o zabytkach i miejscach historycznych
  • tłumaczenie informacji o wydarzeniach kulturalnych
  • tłumaczenie opisu szlaków turystycznych, edukacyjnych i przyrodniczych
  • tłumaczenie artykułów, wpisów na temat oferty miasta/regionu
  • tłumaczenie treści na tablice informacyjne
  • tłumaczenie harmonogramów, formularzy i regulaminów

Zapraszam do kontaktu

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem