Cennik

Podane poniżej ceny mają charakter orientacyjny. Wycena zależy od objętości tekstu, czyli ilości znaków ze spacjami, ale również skali zamówienia. Aby poznać dokładną wycenę tłumaczenia, wystarczy przesłać treść drogą elektroniczną – dokument tekstowy, skan lub zdjęcie. Dla Państwa wygody bazuję również na treściach zawartych na stronach internetowych. Pozostaję do dyspozycji przez cały czas realizacji zlecenia. Wystawiam fakturę. Podaję ceny brutto.

Tłumaczenie na język niemiecki - 30zł/1800 znaków ze spacjami
Copywriting polski - 30zł/1000 znaków ze spacjami
Copywriting niemiecki - 50zł/1000 znaków ze spacjami
Korekta treści - 15zł/1000 znaków ze spacjami

Przykładowe realizacje:

  • treści na stronę w języku polskim/niemieckim (strona główna i 4 zakładki) – od 500zł
  • tłumaczenie treści na stronę www – od 400 zł
  • wizytówka obiektu noclegowego w języku polskim do publikacji w portalach turystycznych – od 100 zł
  • wizytówka obiektu noclegowego w języku niemieckim – od 150zł

Napisz
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon kontaktowy
Adres email *
Treść zapytania *
* - pole obowiązkowe
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez [DANE FIRMY] w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od [DANE FIRMY] zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


tlumaczenia-turystyczne.pl all rights reserved
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem